Kontakt

Fabryka Nici „Amanda” Spółka z o.o.

66-100 Sulechów, ul. Łochowska 4

SEKRETARIAT
tel. +48 68 385 07 00,
fax +48 68 385 07 15,

e-mail: amanda@amanda.com.pl

NIP 586-015-91-22

KRS 0000047213
Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze

Kapitał zakładowy 100.834,00

Konto Bankowe:
Raiffeisen Bank: 58 1750 1022 0000 0000 0104 1657

Dział handlowy
tel.: +48 68 385 07 16
fax: +48 68 385 07 15

Dział Handlowy Sulechów

Zapraszamy do kontaktu z naszymi menadżerami.

Dyrektor ds. Sprzedaży i Dystrybucji
magdalena.blaszczyk@amanda.com.pl
tel.   48 68 385 07 05
fax.  48 68 385 07 15
kom.   48 609 706 110

Magdalena Błaszczyk

Dyrektor ds. Sprzedaży i Dystrybucji
magdalena.blaszczyk@amanda.com.pl
tel. +48 68 385 07 05
fax. +48 68 385 07 15
kom. +48 609 706 110
Manager ds. Obsługi Rynku Krajowego
marcin.sauer@amanda.com.pl
tel  48 68 385 07 25
kom.   48 693 422 050

Marcin Sauer

Manager ds. Obsługi Rynku Krajowego
marcin.sauer@amanda.com.pl
tel +48 68 385 07 25
kom. +48 693 422 050
Manager ds. Obsługi Rynku Krajowego
joanna.szczepaniak@amanda.com.pl
tel.   48 68 385 07 16
fax  48 68 385 07 15
kom:   48 607 620 413

Joanna Szczepaniak

Manager ds. Obsługi Rynku Krajowego
joanna.szczepaniak@amanda.com.pl
tel. +48 68 385 07 16
fax +48 68 385 07 15
kom: +48 607 620 413
Manager ds. Exportu
marzena.choma@amanda.com.pl
tel.  48 68 385 07 26
fax  48 68 385 07 15
kom.  48 782 008 033

Marzena Choma

Manager ds. Exportu
marzena.choma@amanda.com.pl
tel. +48 68 385 07 26
fax +48 68 385 07 15
kom. +48 782 008 033
Szef sprzedaży ds. Klientów Kluczowych
zenon.wittbrodt@amanda.com.pl
tel.   48 607 459 096

Zenon Wittbrodt

Szef sprzedaży ds. Klientów Kluczowych
zenon.wittbrodt@amanda.com.pl
tel. +48 607 459 096

Punkt sprzedaży Rzgów

Punkt Sprzedaży F.N. “Amanda” Sp. z o.o.

ul. Leśna 5
95-030 Rzgów
tel./fax: +48 42 214 10 80

Godziny pracy: pn.-pt. od 9:00 do 17:00

Sprzedawca Handlowiec
tel./fax:  48 42 214 10 80
tel:   48 781-060-100
anna.nowak@amanda.com.pl

Anna Nowak

Sprzedawca Handlowiec
tel./fax: +48 42 214 10 80
tel: + 48 781-060-100
anna.nowak@amanda.com.pl